O mnie

Cześć, mam na imię Klaudia. Blog jest miejscem dla moich myśli, które łatwo gubią się na uwielbianych przeze mnie papierowych kartkach i karteczkach.

Jeśli wierzyć papierom, powinnam siedzieć w szkole i uczyć polskiego, ewentualnie zaszyć się w archiwum i wdychać kurz. Po romansie z dokumentacją, administracją publiczną, a także szkołą, próbuję sił w promowaniu nauki jako animator w centrum nauki. Bywam też copywriterem, niekiedy zaprojektuję prostą ulotkę czy inną grafikę. Od czasu do czasu prowadzę zajęcia, najchętniej z kreatywnego pisania bądź o pedagogice twórczości. 

W wolnych chwilach staram się przekonać samą siebie, że moje niesforne, rude włosy mogą jakoś wyglądać i głównie dla śledzenia tego postępu powstał pierwotnie blog little red think, który 22 października 2016 r. zmienił nazwę i platformę na obecną. Jako że moja rudość lubi statystykę i dobrą organizację, piszę także o domowych finansach i motywacji. Nieustannie podejmuję się nowych wyzwań, zarządzam swoim czasem i stąd nazwa bloga.

Lubię dobrą literaturę, mieć dużo na głowie, gorącą sypaną kawę z odrobiną mleka, sernik, długie spacery blisko natury, kreatywnych ludzi i swoje łóżko. 
Nie lubię arogantów, braku pokory, silnego wiatru i spania do południa. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, proszę o e-mail:
checkingmyselfblog@gmail.com
Reklamy